23 Eylül 2013 #2025545

Mavi Jeans'ten Aldığım Pantolonun Dizi Açıldı!

Yaklaşık iki ay önce Mavi Jeans'ın Acity alışveriş merkezinden iki adet kot pantolon aldım. Toplam 139 lira ödedim. Satış görevlisi personel ve kasadaki personel herhangi bir uyarıda bulunmadı. Aldığım kot pantolonlardan biri üç defa yıkandıktan sonra sol dizi açıldı.


Firmanın Etlik forum alışveriş merkezindeki şubesine ürünüm götürdüm. Mağazadaki görevli personel aldığım ürünün defolu olduğunu söyledi. Bu kadar kalitesiz bir kot pantolon ilk defa aldım. Mağaza sorumluları neden bana bilgi vermedi ve bu kadar kötü bir ürünü neden satışa sunuyorsunuz?

Recep 95 Okunma

Cevaplar

  • Recep02 Ekim 2013

    zaten ürünü mavi jeans mağazasına gerekli kontroller için iade ettim

  • Mavi Temsilcisi29 Eylül 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön