25 Ocak 2014 #2256808

Mavi Jeans'ten Aldığım Pantolonun Deforme Oldu

Birkaç ay önce Levent İstanbul'dan birkaç Mavi kot almıştım. Yurtdışına çıkıp yoğun bir süreç geçireceğim için kaliteli bir şeyler olsun istiyordum nitekim o yoğunlukta giyim kuşam olaylarına vakit ayıramayacaktım. Ancak almış olduğum kotlardan birinde daha 3 ayını doldurmadan ağ kısmında aşınma ve incelme meydana geldi.


Giydiğim ortam, çevre koşulları ve özellikle bu kotu giyiş seyrekliğim göz önüne alındığında kesinlikle Mavi Jeans'den beklenmeyecek bir performans gösterdiğini düşünüyorum. Nitekim aynı zamanda aldığım başka giyim ürünlerinde böyle bir soruna rastlamamış olmam özellikle bu ürünle ilgili durumun vehametini ortaya koyuyor.

Orhun 116 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi02 Şubat 2014

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön