07 Ekim 2013

Mavi Jeans'ten Aldığım Pantolonda Dikiş Hatası Var!

18. Eylül 2013'te Pendik NeoMarin AVM, Mavi Jeans mağazasından, "Sophie" model bir Jean satın aldım. Yürürken sol bacak iç dikişi, dizimin üzerine geliyordu. Kesim ile ilgili fabrikasyon bir hata olduğunu düşündüm, iade etmek için geri götürdüm. Aynı bedenden o şubede bulunamadı. Maltepe Carrefour, Mavi Jeans Şubesine yönlendirildim.


Değişimi yaptım fakat aynı sorun değişim yapılan üründe de vardı. Bence o modelin kesimiyle ilgili teknik bir hata var. Durumun ilgili kişilerce incelenmesini ve mağazalarınıza iki kez git gel yapmış ve hala sorunu devam eden bir müşteriniz olarak aynı modelin düzgün dikişli olanını beni daha fazla yormadan ulaştırmanızı istiyorum.

Berna 201 Okunma

Cevaplar

  • Berna23 Ekim 2013

    Kaç kez gittiğimi bilmiyorum Mavi Jean Maltepe Carrefour Şubenize bir türlü benim bedenim 27-32 beden Sophie jean getirilemedi. Arayacaklarını söyleyip telefonumu 2 kez aldılar ama aramadılar. Kısacası ilgilenmiyorlar.

  • Mavi Temsilcisi12 Ekim 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön