13 Mayıs 2016

Mavi Jeans'ı Şikayet Ediyorum!

Erzurum Forum AVM'de Mavi Jeans bayisinden 29.02.2016'da aldığım kot pantolonun 2 gün sonra diz kısmında şişmeler (diz yapma) oldu bayi ile görüşmeler yaptım ve zor güç kabul ettirmeme rağmen 05.04.2016'da şikayetimi merkeze göndereceklerini söylediler 12.05.2016'ya kadar hiçbir bilgilendirme gelmediğinden Mavi Jeans bayisine giderek ürünü sorduğumda (sisteme girerek böyle bir kayıt olmadığını beyan ettiler) bende verdikleri kayıt bilgilerini gösterdiğimde mağaza sorumlusu da lakayt bir tavırla; "aaaa! Ürününüz gelmiş burada size bilgi verilmedi mi" diyerek adeta dalga geçer gibi konuştu.


Ürünü poşetten çıkararak; "size bir zarf göndermişler" dedi. Bende mağazada zarfı açarak müşterilerimize kusursuz bir ürün ve alışveriş deneyimi yaşatmayı arzu ediyoruz sloganına rağmen üründe esnemelerin olabileceğini hatalarının olmadığını yazarak beni mağdur etmişlerdir. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Nurullah 307 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön