18 Mayıs 2015

Mavi Jeans Ürün İadesi Kabul Etmiyorlar!

Mavi'den jean aldım 2-3 ay sonra ağ kısmında incelme beyazlama aşınma oldu. İade gönderdim para iadesi olmadığı için bir tane daha jean aldım mecburen yine aynı yerde aynı sorun oldu nasıl yapılıyor anlamıyorum. Tekrar iade gönderdim kabul edilmemiş. O kadar para veriyoruz 3 ay giymeyle bu hale geliyor ve kabul edilmiyor! Ve birincisinde kabul edilip ikincisinde edilmemesi de ilginç. Taşınma aşamasındalarmış büyük ihtimal ilgilenmediler bile. Bir daha oradan çöp bile almayacağım, madem o kadar paramızı alıyorsunuz böyle sorunlarda yardım etmeniz lazım!

Samet 1.270 Okunma

Cevaplar

  • Samet25 Mayıs 2015

    Ben bu kadar hizmet veremeyen bi firma daha görmedim. Kesinlikle Mavi den bir daha asla alışveriş yapmayacağım. Reklam halkın fısıltılarıdır.tv de ki ünlülere yaptırdığınız 20 saniyelik reklamlar değildir. Böyle bir firmanın 6 7 defa bir jean giyildikten sonra kullanılamayacak hale gelmesine anlam veremiyorum gerçekten. Kaliteden eser yok. Pazar ürünlerinden tek farkı arkasında Mavi Jeans etiketi olduğunu düşünüyorum. Eşime, dostuma çevreme, herkese bu konuyu paylaşacağım. Bu yazıyı şuanda kendim için değil benim gibi insanların da bu sıkıntıyı çekmelerini istemediğimden yazıp duyuruyorum. Teşekkür ederim.

  • Samet23 Mayıs 2015

    Numarayı değiştirdim şu an ulaşabilirsiniz

  • Mavi Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Merhaba, Konuyla ilgili olarak sizi aradığımızı ancak mailinizdeki telefonunuzdan ulaşamadığımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön