24 Haziran 2013

Mavi Jeans Ürün İade Bedeli!

Beşiktaş Mavi Jeans' ten 15.06.2013 tarihinde almış olduğum ürünlerden 1 tanesini hiç kullanılmamış bir şekilde ve üzerinde etiketleri/faturası ile iade ederek ücretimi geri verilmesini istedim. Aldığım ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim olarak yaptım. 1 alt 2 üst alana % 20 indirim ile aldığım ürünlerden alt olanı iade etmek istedim.


Fakat mağaza yetkilisi bana t-shirtleri de iade etmem gerektiğini sadece alt olarak alamayacaklarını söyledi. Ürünlerin sistemde girişlerini yaparak iade alabileceklerini, kendilerinin franchising olduğunu yapılacak bir şey olmadığını söylediler. Beşiktaş Mavi Jeans' in kurumsallığını yargıda aramak için sizleri bilgilendirmek istedim.

Efe 2.443 Okunma

Cevaplar

 • Efe'nin Teşekkür Mesajı10 Temmuz 2013

  Merhaba, Ürün bedelimin iadesini almış bulunmaktayım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • Efe'nin Teşekkür Mesajı30 Haziran 2013

  merhaba, Cevahir mağazanızdan ürün bedelimi iade aldım. Cevahir çalışanlarına ayrıca ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilmekteyim.

 • Mavi Temsilcisi28 Haziran 2013

  Merhaba, Ürün ve faturanızla birlikte Cevahir mağazamıza gidebilirseniz iadenizi yapabilirsiniz. Ancak kampanya koşulu bozulduğundan %20 indirim hakkınızı kaybedeceğinizi bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Mavi

 • Efe28 Haziran 2013

  Şikayetim ile ilgili olumlu veya olumsuz hiçbir geri dönüş yapılmadığı için hiç memnun değilim.

 • Efe26 Haziran 2013

  Mavi Jeans'in müşteri hizmetlerini aradım. Fakat Beşiktaş'taki Mavi Jeans'in franchising olduğu için yapılacak birşey olmadığını söyledi. Aldığım 3 parça ürünün sadece 1 parçasını iade ederek ödememi geri alamayacağımı da telefondaki kişi iletmiştir. Mavi Jeans'i kurumsal olaraka gören arkadaşlara bir önerim olacak. Alış-Veriş yapmadan önce Mavi Jeans'in franchising olup olmadığını öğrenin. Eğer franchising ise tecrübelerime dayanarak söylüyorum "iki kere düşünün". Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön