04 Aralık 2014

Mavi Jeans Uğradığım Saygısızlık ve Vakit Kaybının Telafi Edilmesini İstiyorum

Metrocity'den aldığım ürün kusurlu çıktı, gidip şikayetimi dile getirdim. Mağaza müdürü S** benimle asık bir surat ve yüksek ses tonu ile konuştu. Önce kusur bulunmadığını iddia etti, sonra ürünü giyip kendisine göstermek zorunda olduğumu söyledi. Ben vaktim olmadığını, merkeze gönderip inceletilmesini istedim, ancak "kararı ben vereceğim merkeze göndermeyeceğim! "dedi.


Ürünü giydiğimde toplam iki saniye bile bakmadan "şimdi çıkarabilirsiniz! " buyurdu. Kasaya gittiğimde karşıma geçme zahmeti bile göstermeden mağazanın içlerinden bağırarak (!) değişebiliriz dedi. Müşterinin yüzüne bakarak medeni bir şekilde konuşmayı bile beceremeyen bu kaba adamla muhatap edildiğim için şikayetçiyim.

Zeynep 396 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep08 Temmuz 2015

    Tekrar Mavi'den alışveriş yapacağımı kesinlikle düşünmüyorum. Otomatik mesajlarla müşteri memnuniyeti sağlayamazsınız hele ki böyle bir saygısızlık yaptıktan sonra.

  • Zeynep12 Aralık 2014

    Mavi jeans müşteri hizmetleri konu ile ilgili bana telefonla dönüş yapılacağını söyledi, numaramı aldı, ancak beni arayan olmadı. Müşteri memnuniyeti bu kadar beceriksizce yönetilen bu büyüklükte başka firma yoktur sanıyorum.

  • Mavi Temsilcisi12 Aralık 2014

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapıyoruz. Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle… Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön