03 Şubat 2014 #2270831

Mavi Jeans Personeli Kaba Davrandı

Axis Avmye gittik ve orada Mavi Jeasn şubesine uğrayıp 2 adet adet kazak beğendik. Beğendiğimiz kazakların üzerinde 2 adet 79.90 TL yazıyordu. Aldık kasaya geldik ve ödeme esnasında 105 TL istedi kasada duran şahıs. Bizde nasıl olur 2'si 80 lira bunun dedik. hayır olmaz etiketine bakmıyor musunuz bunun fiyatı farklı dedi.


Satıcı arkadaşa sorduk o esnada, satıcı arkadaşta bunların 80 TL olduğunu belirtmesine rağmen o şahıs ısrarla etiketine baksaydınız bunu veremiyoruz şeklinde tavırlar sergiledi. Hayır hata olmuş özür dileriz bunu bu şekilde veremiyoruz dese yine sorun yapmayacağım ancak tavırlar çok çirkindi ve almadan çıktım ürünü. Mavi'ye böyle insanlar yakışmıyor.

Ahmet 152 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi09 Şubat 2014

    Sayın Ahmet Gürel, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle… Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön