25 Şubat 2013

Mavi Jeans Personel Davranışı Rahatsız Etti!

20. 02. 2013 tarihinde Adana Real şubenizden yaptığım alışveriş sonrasında kasada ödemeyi gerçekleştirdim. Ancak mağazadan çıkarken kasada bulunan iki bayan personeliniz saçlarımın uzunluğundan dolayı "tipe bak" diyerek aralarında gülüştüler.


Müşteriye yapılan böyle bir durumun önlemenizi rica ediyorum. Son olarak bir daha kesinlikle hiç bir şubenizden alışveriş yapmayacağımı eklemek istiyorum. Mavi Jeans'a ait bir e-posta adresi bulabilseydim veya sitelerindeki "Bize Ulaşın" bağlantısı çalışıyor olsaydı direkt olarak sizinle iletişime geçecektim.

Ali 239 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi01 Mart 2013

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları hemen yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön