11 Nisan 2013 #1737176

Mavi Jeans Pantolonun Aşınarak Yırtılması!

Yaklaşık dört ay önce Bayrampaşa istanbul forum şubenizden almış olduğum lindy model kot pantolonun aşınarak yırtıldığını belirtmek isterim. Markaya güvendiğimiz için de uzun tüketim malı olmasından dolayıda faturasını attık. Yalnız kartus kartımız var.


Bu üç aylık süre zarfında kot pantolonunuzu maksimum 20 kere giydiğimi ve sadece 2 kere tek başına kısa süreli programda yıkadığımı da ayrıca belirtmek isterim bu konu hakkında dönüş yapmanızı ve mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Mujde 255 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi15 Nisan 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ile birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön