25 Şubat 2017
Yorum Yap
#7890913

Mavi Jeans Pantolon Deformesi ve Müşteri Aşağılama!

Öncelikle 15 yıldır sizin sadık bir müşteriniz olarak yaşadığım bu olayı size iletmekten son derece mutsuz olduğumu belirtmek isterim. Bundan 2 hafta önce Mavi Jeans'in Yenibosna şubesinde aldığım pantolonu daha giymek nasip olmadan şubenize geri getirmek zorunda kaldım. Aldığım pantolonun kullanmadan 2 beden büyüdüğünü ve değişim istediğimi belirttim. Bana görevli arkadaş pantolonun yıkanıp geri getirdiğinizde tekrar kontrol edelim dedi. Ben de buna istinaden pantolonumu yıkayıp şubenize geri getirdim. Bu sefer karşıma müdür yardımcısı Ç*** Hanım yine aynı şekilde bir kez daha yıkayıp getirmemi söyledi. Kendimle dalga geçiliyor hissiyatına kapıldım. Bir pantolonu kaç defa yıkayıp getirdiğimde kabul görecek? Ve bana bilirkişiye göndermek üzere aldığında zaten olumsuz dönecekler ama buna rağmen gönderelim dendi. Bu ön yargı ile sonuç ne çıkacak. Mavi Jeans ne kadar objektif davranacak?

Sinan Sinan 464 Okunma

Cevaplar

  • Sinan'ın Teşekkür Mesajı08 Mart 2017

    Mağaza müdürü devreye girdi ve yardımcı oldu teşekkürler. Umarım tüm personeliniz Yenibosna mavijeans mağaza müdürünüzün inceliğine ve yardımseverliğine sahip olur.

  • Mavi Temsilcisi07 Mart 2017

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler