12 Ağustos 2016

Mavi Jeans Müşteriye Değer Vermeme!

Mavi Jeans internesitesinden 1 şort ve 1 kapri aldım. Kapri hoşuma gitmedi değiştirmek istedim onun yerine fiyat farkını ödeyerek farklı bir ürün alabileceğimi söylendi. Ben de 79.99 liraya aldığım kapriyi gönderdim 129.99 liralık bir elbise alacağımı belirttim. 50 liralık farkı nasıl göndermem gerektiğini sormak için aradım bana havale yoluyla göndermemi söylediler bankaya gittim havale ücretini benim ödemem gerekiyormuş 50 lira 60 lira oldu elbiseyi 139.99 liraya almış oldum. Aynı gün Mavi Jeans sitesine girdim fakat gördüğüm manzara karşısında şoka uğradım elbise indirime girmiş ve fiyatı 79.99 liraya düşmüş ve kampanya yapılmış iki elbise 129.99 lira olmuş. Hemen müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım müşteri hizmetlerinde ki bayan yardımcı olmamak için elinden geleni yaptı sistemde öyle görünüyormuş herhangi bir özür yok mağdur oluşumu telafi edecek bir fikir yok bu dürüst hizmet değil.

Özlem 349 Okunma

Cevaplar

  • Özlem05 Eylül 2016

    Mavi Jeans internetten hiçbir şey almayın arkadaşlar çünkü sonrasın da sorun çıkırsa hiç ilgilenmiyorlar.

  • Özlem28 Ağustos 2016

    Mavi Jeans o kadar sorumsuz ki şikayete bile cevap yazma gereği duymuyor. Hem benim paramı yediler hem de son derece umursamazlar.

  • Özlem12 Ağustos 2016

    Mavi jean internet sitesinde 1 şort ve 1 kapri aldım Kapriyi beğenmedim değiştirmek istedim. Kapriyi 79.99 liraya aldım değiştireceğim ürün elbise 129.99 liyraydı müşteri hizmetleri fiyat farkını havale yoluyla gönderebileceğim söyledi ama havale ücretinden bahsetmedi 10 lira ücret ödedim elbise bana 139.99 liraya geldi. Aynı gün internet sitesinden elbiseye bakıyım dedim ama şoka girdim fiyatı 79.99. liraya düşmüş hatta kampanya varmış iki elbise 129.99 lira olmuş. Bu bana telefon açtığımda söylenmedi. Aradım hemen müşteri hizmetlerindeki bayan bana yardıcı olmamak için elinden geleni yaptı onların sorunu değilmiş sistemde öyle görünüyormul kabul edilebilir bir sebep değil üstelik benimle hiç ilgilenilmedi mağdur oluşum kabul etti fakat telafi edecek bir öneride bulunmadı bu daha da can sıkıcıydı son derece ukalaca davranıldı insanları ahmak yerine koymak dürüst hizmet değildir utanın

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön