17 Nisan 2013 #1746996

Mavi Jeans Kotları Çok Çabuk Açılıyor!

Çevremde ve kendimde modellerini beğenerek aldığımız herkeste aynı şikayet var. Kotlar çok çabuk yıpranıyor ve yıkadıktan sonra ilk giyişte hemen bollanma yapıyor. Bu nedenle bir daha bu markadan kot pantolon almayı düşünmüyoruz.

Gizem 108 Okunma

Cevaplar

  • Gizem20 Nisan 2013

    Pantolon yırtıldığı ve değişim yapmayacağım için faturayı atmıştım.. Böyle bir işlem yapılabileceğini bilseydim saklardım.. Yine de ilginiz için teşekkür ederim.

  • Mavi Temsilcisi19 Nisan 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön