18 Mart 2013 #1692269

Mavi Jeans Kısa Sürede Yıprandı!

Aralık ayında Mavi Jeans ten 229,00 TL ödeyerek aldığım 2 det kot pantolon kısa bir süre sonra dizleri bacak araları ve arka cep tarafında aşırı derecede solma yıpranma hatta yıpranmaya bağlı yırtıklar oluşmaya başladı ben tüm pantolonlarımı tersten ve 30 derecede yıkamama rağmen firma yetkilileri ile yaptığım görüşmede bana bu konuda yardımcı olamayacaklarını ve çeşitli bahaneler ve tatmin olmadığım açıklamalarda bulundular ben önceden L***i dize getiren kaliteli ürünleri olan ve sattığı ürünün arkasında duran adına yakışır bir firma olduğunu biliyordum ancak mavi jenas son dönemlerde kalitesinden fazla ödün vermiş bulunmaktadır. bana bu konuda firma yetkilileri hiç bir geri dönüş yapmadı.

Aras 122 Okunma

Cevaplar

  • Aras23 Mart 2013

    alakanız için teşekkür ederim ancak belirttiğim üzre aralık ayında aldığım ürünün faturasını saklamadım. böyle bir şey olabileceğine ihtimal vermeyeceğimden bu konuda yardımcı olurmusunuz ?

  • Mavi Temsilcisi22 Mart 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön