26 Nisan 2013 #1765396

Mavi Jeans Jeanlerim İlk Aldığım Zamanki Gibi Değil!

5 ay önce 3 tane jean aldım. O zaman denerken cuk oturdu tabiri caizse üstüme. İlk aldığım zaman 1 ay yıkamadım (doğal olarak jeanler bilindiği üzere giyildikten sonra yıkanmalıdır) Sonrasında 4 ay içinde 2 kere yıkadım. Yıkama talimatlarına uygun biçimde 30 derece, Hassas yıkama ve Ters çevirerek attım jeanleri makineye.


Fakat bu 2. ve son yıkamamdan sonra jeanlerin kalıplarında gözle görülür bir bollaşma oldu ki bundan şikayetçiyim. Ben jeanleri kalitelidir ve bozulmaz uzun süre kullanırım diye aldım şu gelene bakın başıma? Şimdi ben bu ürünleri iade değil değişim yapmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Mustafa 98 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi29 Nisan 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön