13 Şubat 2013 #1629625

Mavi Jeans İlk Günden Deforme Oldu!

Ben 925 035 8240 fişli deri montu batman worldmar dan aldım ve kol dikişi açıldı ilk gün ve kolundaki deri kalkmış deri mont bir gün giymek için değil yani . Siirt mavi jeans gittim surat astılar değiştirin dedim diye. sonra bana ayın 28 de gel yollayacağız dediler ya gereğini yapın yada deyin ki bana maviden mal aldınız mı değişim olmaz.


Ben mavi jeans nerde olursa olsun dedim büyük bir firma dedim ilgilenirler insanlarla ve ellerinden geleni yaparlar dedim maalesef göründüğü olmadı. gereğinin yapılmasını istiyorum yada siz bana adres verin ben kendim size yollayayım montu.

Erhan 115 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön