19 Şubat 2013

Mavi Jeans Hatalı Ürünü Değişmedi!

01.02.2013 tarihinde forum kapadokya mağazasından 0020213503kodlu kot pantolonu satın
alarak paça boyu yapıldı fakat eve geldiğimde pantolonun yan kısımlarında beyazlama olmasını fark ederek değişim için mağazaya gittim.


Fakat tadilat olması nedeni ile değiştirme yapmadılar oysaki kenardaki beyazlık o kadar belirgin ve ürün hatalı ben o hatayı ürünü alırken göremedim ve paça boyu mağaza tarafından yapıldığı için ürünün değişim yapılmasını istiyorum. 150,00 TL vermiş olduğum pantolonu şu anda giyemiyorum.

Şadiye 81 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız olumsuz deneyimin bizi üzdüğünü bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön