29 Mart 2014
Yorum Yap
#2372194

Mavi Jeans Değişim Yapmıyor

Cevahir'den aldığım pantolonu ilk giyişimde dizinde delik olduğunu gördüm. Capitol'de değişim yapıldı. Evde pantolonun bariz biçimde iade ettiğim pantolondan daha koyu olduğunu gördüm. Cevahir'deki görevli yıkandığı için değiştirmeyeceğini söyledi. Toza alerjimden dolayı yıkamak zorundaydım.


Kaldı ki, bana başta defolu ürünü satanlar kendileriydi. Ben beğenip, para verip bir pantolon alıyorum ve değişimde bana farkrenkte pantolon veriliyor. Renk farklılığı taşlama kaynaklı olabilir ama benim beğenerek aldığım pantolon bu değil! Bana başta defolu ürün satmış olan Cevahir şubesi ürünün bir defa yıkanmış olmasını bahane ederek değişim yapmıyor. Lütfen bana para iadesi ya da değişim onayı veriniz. Mavi Jeans'i kınıyorum.

Sena 707 Okunma

Cevaplar

  • Sena'nın Teşekkür Mesajı03 Nisan 2014

    Capitol Mavi Jeans değişimi gerçekleştirdi. Teşekkür ediyorum.

  • Sena03 Nisan 2014

    Capitol Mavi jeans bu problemden dolayı değişime onay verdi. Teşekkür ediyorum.

  • Mavi Temsilcisi30 Mart 2014

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler