20 Haziran 2016
Yorum Yap
#5761861

Mavi Jeans Değişim Yapılmaması!

Susurluk mağazanızdan satış temsilcinizin önerdiği ürünün kısa olduğunu ürünü evde giydiğimde anlamıştım. Ürünü alırken altımda Mavi Jeans vardı. Satış temsilciniz madem ölçüp biçemiyor oradan bakıp o ölçülerde verseydi yenisini. Ben mağdur oldum sonucunda. Nasıl olsa tamamdır diye güvendim için etiketini kesmiştim.


Konu ile ilgili mağazanıza gittim ve değiştirmek istedim. Ürünü fabrikaya göndermeleri gerektiğini söylediler. Daha önce de aynı konu ile ilgili buradan size ulaşmıştım. Akabinde telefonla arandım ve talebimin yapılacağı söylendi. Ses kayıtları tarafımda mevcuttur. Dün mağazanıza uğradım aldığım ürün henüz gelmemiş ve bana fabrikanın değişim isteğine red cevabı verdiğini söylediler. Madem red cevabı vereceksiniz 1 aydır ürün neden fabrikada. Madem red diyeceksiniz telefonda neden farklı konuşuyorsunuz. Ben seçmedim o ürünü, siz verdiniz ve olmadı.

Kerem Kerem 147 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi24 Haziran 2016

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz. Saygılarımızla,

  • Kerem22 Haziran 2016

    Müşteri İlişkileri ile yaptığımız uzun görüşmeler sonucunda, parayı verip almışsan herhangi bir ürünü, bunun geri dönüşünün olmadığını anladım. İstediğim beden yanlış verildi ve ben bunu mağazada anlamadım maalesef. Fakat bu olayın tek suçlusunu müşteri olarak gösteren Mavi'yi kutlarım. İşlerine gelince biz ilgili mağazayı uyaracağız deniliyor fakat bu olayda Mavi'nin personeli hatalı mı diye sorduğumda, "hatalı olup olmadığı konusunda bir şey diyemeyiz" deniliyor. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler