08 Mart 2013

Mavi Jeans Değişim Yapılmadı!

Yaklaşık 20 gün önce aldığım gömleği bugün istiklal caddesindeki mavi jeansten değiştirmek istedim. Ürünün faturası yanımda yoktu fakat kartuş kartım olduğundan sistemden görüp değiştirebileceklerini söylediler. Kasaya gidip kontrol ettikten sonra ürüne bakıp bu ürün giyilmiş ben bu ürünü almam diye söylediler.


Fakat ürünün giyilmediğini sadece bir defa denenip sonradan gardolabıma kaldırdığımı söyledim ve bunun üzerine hala ürünümü değiştirmeyeceklerini söylediler yaptıkları kabalık lütfen gereğini yapıp ürünün değiştirilmesini iadesini istiyorum.

Recep 566 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi15 Mart 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ile birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön