19 Kasım 2014

Mavi Jeans Defolu Ürün Sattı

16 kasım Pazar günü forum Ankara AVM Mavi Jeans mağazasından 206 TL tutarındaki almış olduğum kot pantolon ve gömlekten; pantolonun diz kısmında iplik çıkıntısı olduğunu fark ettim. Ertesi gün değiştirmek için mağazaya gittim, fakat olumsuz ve ukala konuşma tarzına mağdur kaldım.


Mavi' den alışveriş yapma sebebim kaliteli güvenilir ve garantili olmasıydı. Defolu kıyafeti sattılar ve değişimde yapmıyorlar. Ürünü garanti kapsamında olduğu için kontrol edilmek üzere teslim ettim ancak değişim olmayacağı söylendi. Keşke Mavi'yi tercih etmeseydim pişman oldum. Ücret iadesi talep ediyorum.

Davut 535 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi23 Kasım 2014

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön