28 Nisan 2016

Mavi Jeans Çalışan Saygısızlığı ve Mağazadaki Kaos!

Bugün 28.04.2016 günü saat 15.30 civarı gittiğim Mavi Jean mağazasında tam anlamıyla bir kaos vardı. Aradığım kötü bulmam için hiçbir arkadaş yardımcı olmadı, ta ki adını bilmediğim ama kırmızı, sarı tonlarda giyinmiş bir arkadaşın yardımı ve ilgisiyle aradığımı bulana kadar.

Bu kadar da kalmadı, kasaya doğru elimde kotum ile parasını ödemek için yöneldiğimde, bir saattir beni dükkanın içinde kot denerken görmemişler ki (o kadar ilgisizler), anlam veremediğim bir panik oldu, biri kapıyı tutuyor, biri bağırıyor kapıyı boş bırakmayın diye, birisi de buyurun nasıl yardımcı olabilirim diyor! Hiçbir şeyden haberim yokken hırsız durumuna düştüm!

Bununla da kalmadı, kasadaki eleman da nedenini bilmediğim şekilde soğuk ve itici davrandı. En sonunda sormak zorunda kaldım; bugün bir sorun mu var dükkanda diye çünkü Agora açıldığından beri Mavi'ye gelirim, ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum!

Mine 253 Okunma

Cevaplar

  • Mine06 Mayıs 2016

    İletişim bilgimi ve detayları bu sitede zaten yazdım, şikayetim ile ilgili ben niye çaba sarf ediyorum ki? Bu kadar kendini begenmislik görmedim. Bir daha asla mavi den alışveriş yapmam sırf bu egonuz yüzünden.

  • Mavi Temsilcisi04 Mayıs 2016

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön