18 Şubat 2013 #1637816

Mavi Jeans Beden Sorunu Var!

16.02.2013 tarihinde Cevahir Mavi Jeans mağazasında bedenime uygun bir pantolon isteme hatasında bulundum. Satış personelinin söylediğine göre "markamız uzun boylu ve ince insanlar için pantolon üretmiyor". Anoreksik değilim, boyum da alt tarafı 187 cm. 29-33 beden pantolon üretilmezmiş. Bu durumda ben suçlu mu oluyorum biri onu anlatsın lütfen.


Herhangi başka bir mağaza "malesef elimizde aradığınız ürün yok, özür dileriz" derken. Bu markanın ürünleri sadece "özel" ya da "mükemmel" insanlara göre mi yapılıyor? Ben Mavi Jeans'ten özür diliyorum. Daha sonra Cevahir mağazasındaki o tezgahtar beyden de özür diliyorum.

Deniz 157 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları hemen yapacağımızı bilmenizi isteriz. Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle… Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön