04 Mayıs 2013 #1778702

Mavi Jeans Bayan Personeller Çok Kaba ve İlgisiz!

03. 05. 2013 tarihinde 17:00 saatlerinde Muğla outlette bulunan mavi jeans mağazasına girdim. Siyah kot (DENİZ SİYAH) pantolon olup olmadığını sordum. Bayan bir personel ilgilendi benimle ama ilgilenmemesini tercih ederdim. Çünkü konuşması ve bakışları o kadar rahatsız ediciydi ki kendimi kötü hissederek mağazadan ayrıldım.


Bugün bir müşteri kaybettiniz personeliniz yüzünden. Belki beni kaybetmiş olmanız size bir zarar vermeyecek ve önemsemeyeceksiniz ama benim gibi sayısını tahmin edemediğim müşterileriniz personelinizin isteksiz tavırları nedeniyle başka mağazalara yöneliyordur. DENİZ SİYAH ürününüzü çok istememe rağmen almaktan vazgeçtim.

Umut 108 Okunma

Cevaplar

  • Umut14 Mayıs 2013

    Herkese verdiğiniz aynı cevaplar müşterinize ne kadar değer verdiğinizi ve sorunları çözmemek adına herhangi bir adım atmadığınızı gözler önüne seriyor.Verdiğiniz cevap 'copy-paste' işleminden ibaret ve samimi değil.Sizin açınızdan baktığımda yıllık milyon dolarlık ciro yapan bir şirketiniz var ve benim şikayetim umrunuzda değil.

  • Mavi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları hemen yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön