18 Şubat 2013 #1638865

Mavi Jeans 3 Ayda Pantolon Yırtıldı!

Mavi' den aldığım pantolon yırtıldı değiştirmeye gittim ama oradaki görevli bey bana aynı pantolonu 3 ay sürekli giyerseniz yırtılması normal diye cevap verdi. kendisi lütfeder gibi normal de değiştirmeyiz ama indirimli fiyatı üzerinden değişelim dedi değiştirdi ama indirimli fiyatı üzerinden aldığım fiyattan daha azına sonuç olarak cevahir alış veriş mağazasındaki mavi mağazasında müşteriye karşı ilgi sıfır. mavi markası artık kaliteli ürün yapmıyor. aldığım 4 pantolondan 3 yırtıldı.

Metin 1.165 Okunma

Cevaplar

  • Metin25 Şubat 2013

    aynı yazıyı yazıp durmayın düzgün cevap verin

  • Metin22 Şubat 2013

    bana siz formalite söylüyorsunuz yazdıklarımı iyi okuyun sizin isminizi kullanan mağazadaki personel benle dalga geçiyor resmen 3 ay aynı pantolonu giyerseniz yırtılması normal diyor ayrıca normal şartlarda değiştirmeyiz ama bu seferlik indirimli fiyatından değiştirelim diyor ukalaca özrü kabahattinden fazla anlayacağınız cevahirdeki mavi mağazası beni mağdur etti.

  • Mavi Temsilcisi22 Şubat 2013

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapıyoruz. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön