08 Mayıs 2015

Mavi Jeans 2 Ay İçinde Aşınıp Delinen Pantolonu Değiştirmiyor

Mavi Jeans'in 6015 1501 4561 8742 numaralı kartuş kartına sahip müşterisiyim. Ocak ayında satın aldığım kot 2 ay içinde delindi. Palladium mağazasına değişim için verdim. Yaklaşık 1 ay sonunda bana değişime onay verilmediği bilgisini verdiler. Mavi'nin önü Mavi yapan şeyin satış sonrası desteğiydi. Kart numaramdan markaya olan bağlılığım açıkça görülecektir. Ancak bundan sonra mağazanın kapısından girmeyeceğimi bilmelerini isterim. Yırtılan kotu teslim dahi almayacağım.

Mehmet 263 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet14 Mayıs 2015

    Değişim sureçlerinizde yaptığınız değişikliğin size zarar vereceği kanaatindeyim. Mavi gibi büyük olduğu düşünülen bir markanın müşterisini mağdur eden ürününün arkasında duramayan, %100 müşteri memnuniyetinden bihaber bu yaklaşımı gerçekten sasirtici. Degistirmediginiz yırtık kotu size birakiyorum. Bu kotun modeli böyle diyerek yeniden satmamaniz dilegiyle.

  • Mavi Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Merhaba, Öncelikle ürününüzle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizin herhangi bir nedenle memnun kalmadığı Mavi ürünlerini kalitemizi ve hizmetimizi sürekli geliştirmek amacıyla, incelemeye tabi tutuyor, sorunun kaynağını tespit etmeye çalışıyoruz. Ürününüz Mavi Kalite Ekibi tarafından incelenmiş ve üretim kaynaklı bir hataya rastlanmamıştır. Bu nedenle değişim ya da iade konusunda size yardımcı olamayacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön