29 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3273618

Mavi Jeans 2 Adet Kot Pantolon 1 Yıkamada Ne Hale Geldi

Mavi Jeans'ten bu yıl Şubat ayında yaklaşık 300,00.- TL ödeyerek 2 adet kot pantolon aldım. Nisan ayında, sadece 1 kez talimatına uygun bir şekilde yıkadık. Kotlardan birinde iç astar bölgesinde pamuklanma ve tüylenme, diğerinde arka bel cep tarafında sarkma oluştu. Ürünleri firmaya getirdik, merkezimize gönderelim denildi ve ürünleri bıraktık.


Daha sonra firma ürünlerde bir hata olmadığına dair bilgi ile pantolonlar değiştirilmeyerek tarafımıza iade edildi. 2 ayda ürünler 1 yıkamayla bozuldu ve firma çekinmeden ürünlerde hata yok dedi. Alınan ürünler outlet, ucuz ürünlerde değil üstelik. Dünya kadar reklam yapıp pahalı ürün satan firma müşteri memnuniyetini bir kenara atmış.

Turgay 329 Okunma

Cevaplar

  • Turgay30 Mayıs 2015

    Boyner den Harley Davidson marka botu 240.00.- TL bedelle satın aldım. 1 yıl geçmeden botun içinden taban bölümünde çiviler çıktı, arka bölümünde ve ayakkabının iç ön üst bölgesinde soyulmalar oluştu. Boyner tarafından ürün malın alındığı Yeşil kunduraya gönderildi. Biz orijinal gibi tadilat veya değişim istedik. Arka bölümüne yarıya kadar yama yapılmış şekilde bize geri gönderildi. Orijinallikle alakası yok. Kısa zaman sonra ayağın arka tarafını vuracağından hiç kuşkum yok. Zaten senede en fazla 3-4 ay giyilen bir ürün. Bir kış kullanımla bu hale geldi. İç ön üst bölgeye bir şey yapılamaz denildi. Yapılan tadilat güzel değil, yenisiyle değişim yapılması gerekir.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler