Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mavi, Hediye Kartımı Göndermiyor

profile
29 Aralık 2022
66

Mavi hediye kartını göndermiyor ama özür diliyor mavi'ye ait hediye kartıyla mavi.com'a sipariş verdim. 1. Birkaç gün sonra mavi'den arayıp özür dilediler ve ürün defolu olduğu için siparişiniz iptal oldu, mailinize gönderdiğimiz kod numarasıyla başka bir ürünü indirimli olarak alabilirsiniz, dediler. Mailime hiçbir kod numarası gelmedi. 2. Bir hafta sonra mavi'nin müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım. Maile kod göndermemişiz ama size en kısa zamanda yeni bir hediye kartı gönderiyoruz deyip bir daha özür dilediler. 10 gün geçti ne hediye kartı geldi ne de bir haber. Mavi tanınmış bir marka. Ancak müşteri hizmetleri iyi çalışmıyor; kusurunu telafi etmek yerine sadece özür diliyor. Bu durum mavi'ye yakışmıyor.

Mavi Logo
30 Aralık 2022 08:41

Sayın Nevzat B., Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

Nevzat
03 Ocak 23:02

1. Dün (02 Ocak 2023) Mavi'den arayıp "Mevcut hediye kartınıza para yüklemesi yaptık, gecikme için özür dileriz." dediler. (Daha önceki beyanlarında mevcut hediye kartına yükleme yapamıyoruz demişlerdi.) 2. Hediye kartını dün ve bugün kontrol ettim, para yüklenmemiş. 3. Mavi ile ilgili tespitim şu: Müşteri hizmetlerindeki kişiler ya da birimler arasında iletişim yok. Müşteriden özür dileriz mesele hallolur diye düşünüp bol bol özür diliyorlar herhâlde. Ancak beyanlarının hiçbiri ama hiçbiri doğru çıkmıyor, bugüne kadar yaptığımız üç dört görüşmenin hepsinde de yanlış beyanda bulundular. Bu kadar tanınmış bir marka, üç kuruş için müşteriyi oyalıyor. Yazık!.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Mavi Kartuş Puan İadesi

profile
2 hafta önce
97
"Şikayetime konu olan husus çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuldu. Etkin bir şekilde aksiyon alan Mavi müşteri temsilcilerine teşekkür ederim."

Mavi Değişim Ve İade

profile
3 hafta önce
170

Mavi mağazasından bir pantolon denedim bedeni yoktu görevli arkadaşlar da online olarak sipariş verdiler. Ürün geldi lakin yine olmadı çok sıktı mağazaya gittim değişim için kartla peşin ödeme yapmıştım ama kartım kayıp ve şu an ne iade ne de değişim yapıldı. Dekont kart no fatura vs hepsi mevcut ka...

Mavi Ödeme Kontrol Ediliyor

profile
14 Temmuz
264

Mavi uygulamasından sipariş verdim ama bir ürünüm onaylandı diğer ürünüm de ise ödemeniz kontrol ediliyor. demekte. Kartımdan para çekildi ne yapmam gerekiyor. Yapmamız gerekiyor. Düzeltilmesini rica talep ediyorum. En yakın zamanda iletişime geçersiniz umarım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Mavi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz