Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Mavi Hediye Çeki Karta İade Olsun!

Alışveriş
13 Mayıs 19:55
155
Alışveriş'in Teşekkür Mesajı
“İlk konuştuğum müşteri temsilcisi de buraya yazdıktan sonra arayan müşteri temsilcisi de çok nazik ve ilgiliydi. Ben şansımı bir de buradan denemek istemiştim. Ama firmaya önerim ve ricam hediye çekini karta iade edilebilir hale getirmeleridir. Diğer birçok firma gibi bilmem kaç yıldız vererek şikayetinizi çekin sorunu halledelim demeyip sorunu ellerinde olmayan sebeple çözemediklerini dile getirdikleri ve müşteri temsilcilerini empati sahibi kişilerden seçtikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler mavi :)”

Mavi online'dan alışveriş yaptım bedeni olmadığı için de iade ettim. Diğer iadelerimi karta iade ederken siparişin birini hediye çeki olarak işaretlemişim. Mail adresime hediye çeki bilgisi gelince fark ettim karta iade istemediğimi. Hemen müşteri hizmetlerini arayıp karta iade etmek istediğimi söyledim. Müşteri temsilcisi hediye çeklerinin karta iade olarak değişmeyeceğini söyledi. Üst birimden biriyle görüşsem sonuçta olmaz bir şey değil istediğim dedim ama olumsuz cevap aldım. Buradan yazarak karta iademin yapılmasını umuyorum.

14 Mayıs 08:57 (Şikayetten 13 saat sonra)

Sayın Alışveriş S., Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

Alışveriş
14 Mayıs 16:27

İlk konuştuğum müşteri temsilcisi de buraya yazdıktan sonra arayan müşteri temsilcisi de çok nazik ve ilgiliydi. Ben şansımı bir de buradan denemek istemiştim. Ama firmaya önerim ve ricam hediye çekini karta iade edilebilir hale getirmeleridir. Diğer birçok firma gibi bilmem kaç yıldız vererek şikayetinizi çekin sorunu halledelim demeyip sorunu ellerinde olmayan sebeple çözemediklerini dile getirdikleri ve müşteri temsilcilerini empati sahibi kişilerden seçtikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler mavi :)

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Mavi'nin Puan İadesi

Seda
15 Ocak 20:41
97
"Meltem Hanım a çok teşekkür ederim, ama keşke buralara kadar yazmadan sorunumla ilgilenilseydi"
Mavi'nin Puan İadesi
Mavi'nin Puan İadesi
5
Çözüldü

Mavi Geri Para İadesi İstiyorum Banka Kartıma

Merve
26 Temmuz 2023 11:41
381
Mavi Geri Para İadesi İstiyorum Banka Kartıma
Mavi Geri Para İadesi İstiyorum Banka Kartıma
Benzer Şikayet Yaz