Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Mavi Den Alınan Pantolonda Diz Çıkması

profile
12 Mayıs
366

Ordu Fatsa mavi şubesinden aldığım iki pantolonuma eşofman gibi oldu. Dizleri çıktı, bollaştı ve aşırı kötü duruyor. Sadece iki kez giydiğim bu hale gelen pantolona 600 TL verdim. Kesinlikle değişimi veya iadesi yapılmalı. Güvenerek aldığımız bir firmadan aldığımız ürünün böyle olmaması gerekir.

Mavi Logo
12 Mayıs 15:03

Sayın Emriye G., Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

Benzer Şikayetler

Mavi Ürün Hatası Değişim Sorunu

profile
3 gün önce
191

Trabzon merkezden mavi giyim mağazasından 17.09.2023 tarihinde almış olduğum pantolonu giydikten hemen sonra dizinde bollaşma ve deforme oluştu. Değiştirmek için Trabzon'un ilçesi olan Kaşüstü'ndeki 19.09.2023 tarihinde Cevahir'e gidip mavi mağazasında değişim talebinde bulundum. Ancak değişimi gerç...

Mavi Jean Pantolon

profile
28 Mayıs
156

Maviden aldığım ürün giydikten sonra diz yaptı ve bollaştı değişim için incelemeye gönderdim hiçbir sonuç alamadım. Markanın kalitesi eskiden daha iyiydi ancak artık kalitesiz bir pazar malı gibi olmuş. 1 kez giydiğim ürün için değişim yapmadılar.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Mavi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz