Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
3

Kalitesiz Mavi Mağazası

profile
18 Ocak
1.831
Belma'nın Teşekkür Mesajı
“Sorunum istediğim gibi çözülmese de müşteri temsilcisi Ş***** Hanıma anlayışlı yaklaşımı ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Dünyada tanınan bir marka olarak benim gibi birçok müşterinizin benzer sorunlarla karşılaştığını görüyor bu yüzden kalitenizden ödün vermemenizi rica ediyorum.”

Oğluma İzmir Balçova Agora AVM Mavi mağazasından kot aldım. Kendileri 2 yıl garanti veriyor. Bir yıl olmadan kot bu hale geldi. Siyah pantolon gri renge döndü ve ı eridi. Ben farklı markalardaki kotları da aynı şekilde ve itina ile yıkıyorum ve hepsi taş gibi. Mavi mağazasına geri götürdüm ve kotu aldılar. Genel merkez yıkama hatası deyip ürünü geri göndermişler. Benim aldığımda kot 250 TL idi ve şu an 600 TL civarında. Bu kalitesizliğe bu fiyat. Daha uygun fiyatlı ürünleri garanti kapsamına alıyorlar ve değiştiriyorlar. Zaten mağaza çalışanlarından birisi bana bunu ima etti. 

Yıllarca alışveriş yaptığım Mavi mağazası kalitesini çok düşürdü. Bunu alışveriş yapanlar farketmiştir. Bundan sonra asla alışveriş yapmayacağım. Ünlülere para döküp reklam yapacaklarına ürünlerini kaliteleştirsinler. Çok yazık. Ben ürünün derhal değiştirilmesini istiyorum ya da param ® geri ödensin.

Kalitesiz Mavi Mağazası
Kalitesiz Mavi Mağazası
Kalitesiz Mavi Mağazası
Mavi Logo
18 Ocak 17:27

Sayın Belma T., Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz. Konuyla ilgili en kısa süre içerisinde sizlerle iletişim kuracağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla. Mavi Müşteri İlişkileri

Belma
27 Ocak 21:23

Sorunum istediğim gibi çözülmese de müşteri temsilcisi Ş***** Hanıma anlayışlı yaklaşımı ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederim. Dünyada tanınan bir marka olarak benim gibi birçok müşterinizin benzer sorunlarla karşılaştığını görüyor bu yüzden kalitenizden ödün vermemenizi rica ediyorum.

Benzer Şikayetler

Mavi Siyah Pantolon Garanti Kabul Etmedi

profile
4 gün önce
249

Maviden kot pantolon almıştım 1-2 hafta giydikten sonra renginde solma oldu. Yıkadıktan sonra rengi daha da soluklaştı. Ve Mavi'nin en çok satan serisi olan Mavi Black Pro serisinin ürününü almıştım. Garantiye gönderdiğimde kullanıcı hatası dediler ama ben 1 ürün değil aynı üründen arkadaşlarımda al...

5
Çözüldü

Mavi Ürün Renk Solması

profile
2 hafta önce
18
"Mavi ürün ile ilgili yaşadığım sorun müşteri hizmetlerinin geri dönüşüyle birlikte çözüldü ilgileri için mavi ye teşekkür ederim"

Mavi Jeans Ürün Şikayet

profile
2 hafta önce
209

Ürünümüzü incelemeye yolladık fakat red onayı geldi. Ürün siyah kot gömlek yıkama şartlarına uygun olarak üç kez yıkamama rağmen giyildiğinde iki koluma da siyah renk boya veriyor ve düğme boyu iliğe göre küçük boy kaldığı için ön düğmeleri kendinden açılıyor bu şikayetlere rağmen aynı ürünü red ola...

Mavi Jeans Ürün Şikayet
1

Mavi Renk Solması Daralma

profile
2 hafta önce
168

Maviden aldığım iki üründe renk solması kısalma daralma meydana geldi. 12 dakika 30 derecede yıkamama rağmen bu sorunla karşılaştım. Beğenerek alıp giydiğim bu firma ama son zamanlarla bu sorunlarla karşılaşmaya başladım. Mağaza değişim kabul etmedi. Bu konuda yardım bekliyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Mavi Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 12 dk
Benzer Şikayet Yaz