18 Şubat 2014

Mavi Jeans'ten Aldığım Siyah Kotum Genişledi.

Mavi Jeans, benim yıllardır alışveriş yaptığım bir marka. İki ay kadar önce siyah bir kot aldım. Giydim ve kot epeyce esnedi. Üründen şikayetçi olduğumu söyledim, ilgilenip gönderdiler ve onaylanmadan geri döndü. Bu işlem bir kere daha yapıldı sonuç alamadım. Üründe herhangi bir sorun olmadığına kanaat getirmişler sanırım.

Aynı üründen en yakın arkadaşım da benimle aynı zamanda aldı ve aynı şikayetle gönderdi. Onaylanarak yerine başka ürün alması uygun görüldü. Şaşırdık kaldık. Aynı zamanda alınan, aynı marka, aynı renk ürün, aynı şikayetle gönderiliyor ve biri onaylanıp diğeri onaylanmıyor. Bir yetkili bunu bana açıklayabilir mi acaba?

Hatice 304 Okunma

Cevaplar

  • Hatice'nin Teşekkür Mesajı23 Şubat 2014

    Kartuş kartıma bakılsa sürekli müşteri olduğumu görebilir ve kolaylık sağlayabilirlerdi; şikayete gerek kalmadan sorunumun çözülmesini isterdim tabiki ama neyse sonuç iyi oldu ilgilenen herkese teşekkürler.

  • Mavi Temsilcisi19 Şubat 2014

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünün tekrar incelenebilmesi için ilgili ürün ve faturanızla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön