Mavi Jeans'ten Aldığım Kotun Sol Paçası Dönüyor!

Esra B. |

Mavi Jeans'ten aldığım son 2 kötün sol paçası dönüyor. Mavi daha önce severek tercih ettiğim bir jean markasıydı. Gerek model, gerek renk olarak olsun tasarımlarını sevmişimdir. Ancak Mavi'den aldığım son 2 dar kot pantolonun her ikisinin de sol paçası dönüyor. Yürürken sürekli düzeltmek zorunda kalıyorum ve çok fazla rahatsız oluyorum. Bir daha asla bu firma ile alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Resmen beni kot giymekten soğuttu.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme Firma Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Nisan
  11:10

  Merhaba,
  Öncelikle Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturanızla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Mağaza yetkilimiz ürününüzü inceledikten sonra değişim talebinizle ilgili olumlu/olumsuz karar verebilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için Kalite Ekibi’ne incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminizin onaylanması halinde ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

  Tüketici kanununa göre satın alma tarihinden itibaren 2 yıldan daha uzun süre geçmiş ürünlerde yardımcı olamadığımızı hatırlatmak isteriz.

  Ürününüzü hangi mağazamızda inceletmek istersiniz?

  İnceleme, değişim ya da iade gibi işlemlerde fatura tespiti yapılması gerekmektedir. Faturanızın yanınızda olmaması yada kaybolması gibi durumlarda, ürünü aldığınız mağaza bilgisi ve faturanın kimin adına kesildiği bilgisini yetkili arkadaşlarımıza iletmeniz, fatura bilgilerinize ulaşmamız için yeterli olacaktır.


  Saygılarımızla,
  Mavi