22 Ocak 2014

Mavi Jeans'ten Aldığım Kot Pantolonda Aşınma Oldu.

Yaklaşık 6-7 ay önce almış olduğum iki adet pantolonun her ikisinin de ağ kısmında önce aşınma, sonrasında yırtılma ile sonuçlanan bir deformasyon oldu. Faturasını bulamadığım için mağazaya giderek de herhangi bir şikayette bulunamadım.

Başka markalardan aldığım çok daha ucuz kotlarda böyle bir sorun yaşamazken, Mavi Jeans'ten aldığım ilk pantolonumun akıbetine daha sonradan aldığım bu iki pantolon da eklenince mavi firmasının ne yaptığı onca şaşaalı reklamın, ne de uçuk fiyatlarının hakkını zerre vermediğine kanaat getirmiş bulunmaktayım. Bu saatten sonra Maviden ne bir ürün alırım, ne de bir yakınıma aldırırım.

Mehmet 445 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı06 Mart 2014

    Buraya yazmış olduğum şikayetten sonra pantolonları en yakın mavi şubesine teslim ettim. Sonuç olarak iki pantolondan birisinin değişimine onay verildi ve gerçekleştirildi.

  • Mavi Temsilcisi26 Ocak 2014

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ile birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön