15 Şubat 2013

Mavi Jeans Yanlış Yönlendiriliyorum!

Ben hediye aldığım 50 tl değerindeki mavi hediye çekimi kullanmak için gittiğim adana optimum şubesinden alamadım üstelik alaylı bir konuşma ile çok mağdur bir şekilde geri döndüm fakat oradaki satış elemanınız bana bu çeki orada kullanamayacağımı sert bir şekilde beyan etti.

Lakin daha öncede hediyemo dan arkadaşıma mavi hediye çeki alıp hediye etmiştim ve isteği mavi şubelerinden rahatlıkla kullanmıştı satış elemanlarınız bu alaycı konuşması ve ilgisizlikle başından savması hiç hoş değildir lütfen gereğinin yapılmasını istiyorum lakin hala çekimi kullanmış değilim.

Cansu 193 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba,   Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz.   Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapıyoruz. Konuyla ilgili gerekli incelemeyi yaparak size en kısa sürede geri dönüş yapacağımızı bilmenizi isteriz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön