Efe Can İ. Teşekkür Mesajı

merhaba,

Cevahir mağazanızdan ürün bedelimi iade aldım. Cevahir çalışanlarına ayrıca ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilmekteyim.

Mavi Jeans Ürün İade Bedeli!

Efe Can İ. |

Beşiktaş Mavi Jeans' ten 15.06.2013 tarihinde almış olduğum ürünlerden 1 tanesini hiç kullanılmamış bir şekilde ve üzerinde etiketleri/faturası ile iade ederek ücretimi geri verilmesini istedim. Aldığım ürünlerin ödemesini kredi kartı ile tek çekim olarak yaptım. 1 alt 2 üst alana % 20 indirim ile aldığım ürünlerden alt olanı iade etmek istedim.

Fakat mağaza yetkilisi bana t-shirtleri de iade etmem gerektiğini sadece alt olarak alamayacaklarını söyledi. Ürünlerin sistemde girişlerini yaparak iade alabileceklerini, kendilerinin franchising olduğunu yapılacak bir şey olmadığını söylediler. Beşiktaş Mavi Jeans' in kurumsallığını yargıda aramak için sizleri bilgilendirmek istedim.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe Can İ.
  10 Temmuz
  14:17

  Merhaba,

  Ürün bedelimin iadesini almış bulunmaktayım. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

 • Efe Can İ.
  30 Haziran
  23:15

  merhaba,

  Cevahir mağazanızdan ürün bedelimi iade aldım. Cevahir çalışanlarına ayrıca ilgilerinden dolayı teşekkürü borç bilmekteyim.

 • 28 Haziran
  10:16

  Merhaba,

  Ürün ve faturanızla birlikte Cevahir mağazamıza gidebilirseniz iadenizi yapabilirsiniz. Ancak kampanya koşulu bozulduğundan %20 indirim hakkınızı kaybedeceğinizi bilmenizi isteriz.


  Saygılarımızla,
  Mavi

 • Efe Can İ.
  28 Haziran
  08:40

  Şikayetim ile ilgili olumlu veya olumsuz hiçbir geri dönüş yapılmadığı için hiç memnun değilim.

 • Efe Can İ.
  26 Haziran
  17:28

  Mavi Jeans'in müşteri hizmetlerini aradım. Fakat Beşiktaş'taki Mavi Jeans'in franchising olduğu için yapılacak birşey olmadığını söyledi. Aldığım 3 parça ürünün sadece 1 parçasını iade ederek ödememi geri alamayacağımı da telefondaki kişi iletmiştir. Mavi Jeans'i kurumsal olaraka gören arkadaşlara bir önerim olacak. Alış-Veriş yapmadan önce Mavi Jeans'in franchising olup olmadığını öğrenin. Eğer franchising ise tecrübelerime dayanarak söylüyorum "iki kere düşünün". Saygılarımla,