04 Nisan 2013

Mavi Jeans Ürün Hakkında Verilmesi Gereken Bilginin Verilmemesi!

18 Şubat 2013 tarihinde optimum mavi mağazasından 2 adet erkek kot pantolonu aldık. Ancak tarafımıza ürün hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. pantolon 2 kez giyildikten sonra kalça kısmında kumaş eridi ve yırtıldı. Mağaza yetkilisine sorunumu anlattığımda bana ürün hakkında bilgi verilmesi gerekirdi demesi beni fazlasıyla hayrete düşürdü ve bu konuda bişey yapamayacaklarını söylediler.

Yani bir pantolonu 2 defa giymek üzere aldığımı bilmiyordum.Bundan sonra Mavi mağazalarından yaptığım alışverişleri kesinlikle yapmamaya karar verdim.Bu konularda tüketicinin güvenini kaybetmekten başka bişey yapılmıyor.

Tülay 221 Okunma

Cevaplar

  • Tülay06 Mayıs 2013

    İlginizden dolayı Çok teşekkür ederim . Sorun anında çüzümlendi Mavi firmasına çalışmalarında başarılar diliyorum.

  • Mavi Temsilcisi05 Nisan 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön