17 Şubat 2014

Mavi Jeans Personeli Kaba Davrandı.

Konya kule site Mavi Jeans mağazasına değişim için gittim ve değişimim merkez tarafından onaylandı ama kasada ki kasiyer E*** A*** tarafından mağazadan neredeyse kovmadığı kaldı müşteri ile nasıl konuşması gerektiğini bilmiyor. Mavi mağazasına hiç yakışmayan bir personel gereğinden fazla alış veriş yapıyorum çevremde genelde alıyor ama bu yaşadığım sorunu tüm çevreme aktaracağım.

Şikayetimin dikkate alınmasını rica ediyorum ve tekrar aynı sorunla karşılaşmak istemiyorum. Mavi'ye yakışan personeller seçimi yapmanızı rica ediyorum. Konya Kule site Mavi Jeans mağazaya antipatim oluştu giderildiği taktirde alışverişe devam edeceğim.

Yasemin 137 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Jeans Temsilcisi19 Şubat 2014

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle… Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön