Mavi Jeans Personeli İlgisiz.

Ahmet B. |

Kayseri Forum AVM için yazıyorum. Dilerim Tanrıdan bir gün orada çalışanların hepsi işletme sahibi olsun. Ürünün satılıp satılmadığı umurlarında değil. 6 adet personel içeride 2 müşteri var herkes kaçıyor. Yüzleri asık. İlgi alaka yok. Ürünler yetersiz. Sırf alacağımı kurtarmak için başka bir şubeden değişmek üzere ürün almak zorunda kaldım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  14:10

  Merhaba,

  Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz.

  Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapıyoruz.
  Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle…
  Saygılarımızla,
  Mavi