27 Şubat 2013

Mavi Jeans Personel Kaba Davrandı!

Arenapark mağazanıza alışverişe gittim bir ürün beğenip satın almak istedim üründe beden olmadığı söylendi ilgilenen erkek personelden evime yakın mağazanızda bedeni varmı bakılmasını istediğimde kasadaki A. isimli personeliniz mağaza yoğun olmamasına rağmen ilgilenen personele yoğunuz bakamıyoruz haftasonu ürünmü bakılır sen işine bak çık kasadan diyerek sert bir tepki verdi.

Bizim duymadığımız zamanlarda arkamızdan böyle mi davranılıyor merak etmiyor değilim doğrusu müşteri memnuniyeti adına hiçbirşey görmedim mağazanızda A. hanımla buna benzer sorunları daha öce bir kaç defa daha yaşadığım için şikayetimi dile getiriyorum konuya hassasiyet göstereceğinizi umuyorum.

Betül 104 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi01 Mart 2013

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları hemen yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön