09 Mayıs 2013

Mavi Jeans Pantolonun Çok Kısa Sürede Rengi Soldu!

Yaklaşık 2 ay önce Mavi Jean'den almış olduğum siyah renk Jean pantolonun, 30 derecede 4. yıkamada rengi soldu! Firmanın, bu kadar kalitesiz bir ürün üretmesi nedeniyle mağdurum. Firma kalitesine güvenerek ve yüksek ücret ödeyerek satın aldığım bu ürünün, kısa sürede renginin solması beni üzmüştür. Almış olduğum bu pantolonun, rengi solmayacak kalitede aynı model ürün ile değiştirilmesini istiyorum.

Öznur 1.100 Okunma

Cevaplar

  • Öznur17 Haziran 2013

    ürünleri çok kalitesiz. bu mavi jeans'den alıp sorun yaşadığım ilk ürün değil. incelemeye gönderip aylarca bekletebiliyorlar... sonuç olarak, firma ürünlerinin bir çoğu sorunlu.

  • Mavi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön