11 Mayıs 2016

Mavi Jeans İnternet Mağazası Sipariş İptali Yapıldı, Ücret İadesi 7 Günmüş (!)

İnternet mağazasından 8 Mayıs 2016 tarihinde alışveriş yaptım daha sonra bedenleri yanlış seçtiğimi anlayıp 9 Mayıs sabahı iptalini sağladım. Müşteri hizmetlerini arayıp iptal yerine değişim yapılabilir mi diye sorduğumda sipariş iptali yapıldıysa geri dönüşü yoktur. Ücret iadesi yapılacaktır cevabı aldım. Tamam buraya kadar güzel her şey Peki anında çektiğiniz ücretin iadesini anında yapamam anızın sebebi nedir?

180 Lirayı repoya mı yatırıyorsunuz? Hizmet sektöründe birçok firmadan alışveriş yaptım ücret iadesini anında gerçekleştirdiler. Ben bu kadar pasif bir idari edilen şirket görmedim. Havale yapılan ücret bankada beklemez öncelikle müşterileri kandırmayı bırakın.Karşınızdaki insanları saf yerine koymayın! Mavi benim için bitmiştir. Mağazasının önünden bile geçmem. Eğer aldığını ücreti anında iade edemiyorsanız bence siz bu sitenizi falan kapatıp gidin.

Okan 501 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön