16 Eylül 2013

Mavi Jeans Hatalı Ürün!

12 09 2013'te Mavi Jeans'ten almış olduğum çanta ilk kullanımda renginde solmalar ve rengini o gün için giymiş olduğum tişörte çıkarmış durumdadır. Alalı 3 gün oldu fakat belirgin şekilde bir renk atması vardır omuza takılan iki askının tişörte değen yerlerinde. Yasal hakkım gereği 7 gün içerisinde değiştirme veya iade hakkım bulunmaktadır.

Mağazada bunun merkeze gönderilmesi gerektiği ama sonuç elde edilemeyeceği söylendi. Hem tişörtte oluşan lekeden dolayı maddi bir zarar söz konusudur hemde daha alalı 3 gün olmuş bir üründe birebir değişme yapılamaması mağazada daha büyük bir sorundur. Yasal hakkım olan 7 günlük bu sürede mağdur durumda olup değişim istiyorum. Tarafıma en yakın zamanda dönüşünü rica ederim.

Bilge 128 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Temsilcisi22 Eylül 2013

    Merhaba, Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Mavi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön