19 Ekim 2016

Mavi Jeans Firma Ürününün Arkasında Durmuyor...

Mavi Jeans'den aldığım kot pantolon ilk yıkamada (yıkama talimatına bakıp yıkadığım halde) deterjan lekesi oldu. Firmaya ürün değişimi için başvuruda bulunduğumda ağartıcı kullanıldığı, ıslak mendille dahi silinse renk atması olabileceğini, deterjandaki kimyasallara bizim dikkat etmemiz gerektiği gibi ifadelerle ürün değişimini reddetti. Aynı zamanda aynı firmadan almış olduğum bluz da ilk yıkamada çekti. Bu kadar kalitesiz ürünleri bu kadar yüksek fiyatla sattıktan sonra ürünün arkasında durmayan, müşteri memnuniyetine zerre önem vermeyen firmadan Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunarak da hakkımı arayacağım.

Alp 579 Okunma

Cevaplar

  • Alp 21 Ekim 2016

    Firma standart cevabını verdikten sonra aradı ve yine aynı şekilde ürünü değil deterjanı suçladı değişim yapmayacaklarmış. Bravo mavi jean bu sizinle son alış verişimdi.

  • Mavi Jeans Temsilcisi20 Ekim 2016

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön