15 Haziran 2016

Mavi Jeans Diz Bölümünden Yırtılan Kot Pantolon..

Mavi artık benim ve çevremdeki tüm arkadaşlarım için kocaman bir karadır. Yaklaşık 1,5 yıl önce aldığım kot pantalonum diz bölümünden yırtılmıştır. Ürünü Samsun mecidiye şubesine götürdüm. Hatayı kendileri de kabul edip incelenmesi için fabrikaya göndereceklerini söylediler.

Kartus diye kart varmış benimde dün haberdar olduğum sahip olmadığım için ve geçen süre içerisinde faturayı saklamadığım içinde o anda bütünüyle ilgisiz kalıp, hatalı ürüne sahip çıkmaları gerektiği en azından inceleme yapmaları gerektiği halde sorumsuz bir tutum sergilenmiştir.

Aynı tutum müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede de yaşanmıştır. Hatalı ürünün imalatçısı olan Mavi Jeans sırf kartus üyeliği yok diyerek hatasına sahip çıkmamıştır. Diyelim ki bu ürün bir arkadaşım tarafından bana hediye olarak gelmiş olsaydı, kartus numarasını nasıl verebilirdim, değişim kartı zaten olmazdı. Kötü mal sahibinindir.

Serkan 261 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Jeans Temsilcisi20 Haziran 2016

    Merhaba, Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön