Mavi Jeans Değişim Garantisi!

Muhammet B. |

2 yıl garantili dediler, her türlü değişimi olur dediler, 3 ay kullanmadan siyah pantolonun rengi açılmaya başladı, cüzdan cebi sarktı değişim için Bitlis Tatvan şubesine tekrar gittim, 15 gün sistem yok, Van'a git dedi.

15 gün sonra tekrar geldim aynı mağazaya hafta sonu sistem yok dedi tekrar. En son gittiğimde y*** bey mağaza sorumlusu minnetli bir şekilde bunun rengi gitmemiş bilmem ne diye geri çevirmeye çalıştı ama illa göndermek istedim, gönderdim.

15 güne mesaj gelecek dedi mesaj gelmedi gittim mağazaya mesaj gelmedi dedim, daha sonuçlanmamış dedi, sisteminize bakar mısınız dedim zorla. Gitti baktı evet dedi gelmiş "kullanıcı hatası" ve pantolonumun henüz gelmediğini belirtti, o pantolon gelir gelmez BTK' ya gideceğim bu kesindir. ***5 28 M** B*** Bitlis/Tatvan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet B.
  28 Nisan
  16:44

  Neden hep bir işlem daha neden hep zaman ötelenmesi yaşıyorum buradan yazamaz mısınız hem mağdurum hem de beni oradan oraya şürüklemeye çalışıyorsunuz

 • 27 Nisan
  16:48

  Merhaba,

  Öncelikle ürünlerinizle ilgili yaşadığınız sorunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz.

  İletişim bilginizi ve detayları http://mavimusteri.com adresinden gönderirseniz en kısa sürede sizinle iletişime geçmek isteriz.


  Saygılarımızla,