30 Nisan 2015

Mavi Jeans Değişim!

Bana hediye gelen bir ürünü değiştirme kartıyla beraber Sivas'ta ki Mavi Jeans mağazasına götürdüm. Hediye gelen ürünü indirimli fiyat üzerinden değişim yapacaklarını söylediler. Bunun saçma olduğunu söyleyip tekrar sormalarını istedim oradaki bayan yetkili kişiye sordu ve indirimli fiyat üzerinden değişim yapılacağı konusunda ısrar etti benim tüm ısrarlarıma rağmen indirimli fiyat üzerinden değişim yapıldı.

Ben 1 gün sonra müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim durumu düzelteceklerini söylediler tekrar mağazaya gidip aradaki farka bir şey aldım. Hayatımda böyle saçmalık görmedim ben uğraşmasam param boşa gidecekti ayrıca orada ki çalışanlar sağ olsunlar o kadar zorluk çıkardılar ki.

Songül 410 Okunma

Cevaplar

  • Mavi Jeans Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Merhaba, Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız ve mağazamızla ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz. Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapacağımızı bilmenizi istiyoruz. Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle… Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön