Mavi Jeans Değişim!

Songül E. |

Bana hediye gelen bir ürünü değiştirme kartıyla beraber Sivas'ta ki Mavi Jeans mağazasına götürdüm. Hediye gelen ürünü indirimli fiyat üzerinden değişim yapacaklarını söylediler. Bunun saçma olduğunu söyleyip tekrar sormalarını istedim oradaki bayan yetkili kişiye sordu ve indirimli fiyat üzerinden değişim yapılacağı konusunda ısrar etti benim tüm ısrarlarıma rağmen indirimli fiyat üzerinden değişim yapıldı.

Ben 1 gün sonra müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim durumu düzelteceklerini söylediler tekrar mağazaya gidip aradaki farka bir şey aldım. Hayatımda böyle saçmalık görmedim ben uğraşmasam param boşa gidecekti ayrıca orada ki çalışanlar sağ olsunlar o kadar zorluk çıkardılar ki.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mayıs
  10:30

  Merhaba,

  Öncelikle konuyla ilgili bilgiyi bizimle paylaştığınız ve mağazamızla ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizi üzen olaylardan haberdar olmak bizim için çok değerli. Sizin gibi duyarlı müşterilerimiz sayesinde Mavi'yi daha iyi günlere taşıyabileceğimize inanıyoruz.

  Müşterilerimizin Mavi ürün ya da hizmetleriyle bir sıkıntı yaşamaması, eğer yaşadıysa sorunun mağaza yetkilileri aracılığıyla kısa sürede çözüme ulaşması en önemli önceliklerimiz arasında yer alıyor. Mağaza ekiplerimiz de bu doğrultuda daha iyi bir hizmet ve alışveriş deneyimi sunmak için sürekli eğitim alıyor. Size hizmet veren satış danışmanının bu ilkeyi yansıtamaması nedeniyle sizden özür diliyor, ekibimize gerekli uyarıları yapacağımızı bilmenizi istiyoruz.


  Mavi mağazalarında yeniden karşılaşabilmek dileğiyle…


  Saygılarımızla,