Mavi Jeans Defolu ve Kalitesiz Ürün Sattı.

İsmail Y. |

11'nci ayda satın aldığım şapkalı montun dikiş yerlerinin açılmış olduğunu sonradan fark ettim ve gün geçtikçe açılmaya devam ediyordu, ayrıca şapkasını kafama taktığımda sanki kasılmış gibi duruyordum. Şapka ile eğilmek mümkün değildi. Mutlak surette çıkartmak iktiza ediyordu, bu sebeplerden dolayı ürünü Mavi Jeans bayiine götürdüm ve izalesini mağduriyetimin giderilmesini istedim.

Aradan 4 ay geçmesine rağmen tarafıma herhangi bir bilgi vermediler. Kendilerine müracaat ettiğimde sanki ürünü geriye fırlatır gibi ürünün reddolunduğunu bildirdiler. Ben ise ürünü bu şekilde kabul edemeyeceğimi söyledim ve teslim almadım. Davranışı Mavi Jeans gibi kurumsal bir firmanın personeline yakıştıramadım.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Bayi Personel Kumaş-Deri vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Y.
  27 Ağustos
  00:32

  Mavi jeans çağrı merkezini defalarca aradım ve hem mağaza hemde kendi bilgilerimle alakalı teferruatlı malumanı hem telefon ıle hem mail aracılıgı ile verdim .. en son görüşmemizde yetkili arkadas 15 içerisinde sorunun hallolacagını bildirmişti yaklaşik 20 gun oldu herhangi bir bilgi tarafıma aktarılmadı ..

 • 23 Haziran
  07:48

  Merhaba,

  Öncelikle Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuzluktan dolayı çok üzgünüz.

  Konuyla ilgili gerekli araştırmayı yapabilmemiz ve size bilgi verebilmemiz için iletişime geçtiğiniz mağaza bilgisini bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.


  Saygılarımızla,
  Mavi