Mavi Jeans Defolu Mal Sattı.

Nebiye B. |

Geçen hafta Manisa çarşı şubesi Mavi Jeans'ten pantolon aldım ilk yıkama sonucu boyası aktı ve vücudumu ayakkabılarımı mavi renkte boyadı. Götürmeye gittiğimde bu ilk yıkamada hep yapıyor dediler. Daha öncede aldım hiç bir problem yaşamadım dedim fakat pantolonu geri almadılar.

Etiketler :

Rahatlık - Kullanışlılık Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nebiye B.
  02 Haziran
  22:33

  Musteri hizmetlerini aradığım halde manisa carsi sunesi hic bir swkilde bana donus yapmadı çözüm hala bulunamadi ben gotursgm ahlde almamialardi suan tekrar aramalari gerekiyor fakat aranmadim.

 • Nebiye B.
  01 Haziran
  22:09

  Urunu goturdugum halde bir iki yikamada boyle yapar seklinde cevap alip geri getirdim zaten urunu almadiklari icin sikayette bulundugumu belirtmek isterim.nusteri hizmetlerinide aradim sube size geri dönüş yapacaktir diye belirtti fakat kimse beni aramadi.

 • 01 Haziran
  22:05

  Merhaba,

  Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  İlgili ürün ve faturasıyla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz.
  Görevli arkadaşımız ürünü inceledikten sonra değişiminizi hemen onaylayabilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için merkeze incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminiz onaylanırsa, ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.


  Saygılarımızla,
  Mavi