Mavi Jeans 150 Liraya Aldığımız Kazak Küçüldü!

Cavidan A. |

Marka diye aldığımız bir sürü para verdiğimiz kazak üçüncü yıkamada küçüldü. Eğer bende bir hata olsaydı ilk yıkamada küçülürdü. Lütfen gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kumaş-Deri vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  11:48

  Merhaba,
  Öncelikle Mavi’nizle yaşadığınız bu olumsuz deneyim nedeniyle üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Ürünü hemen inceleyip, üretimden kaynaklanan herhangi bir hata varsa yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. İlgili ürün ve faturanızla birlikte herhangi bir Mavi mağazasına giderek, konuyu mağaza yetkilileriyle paylaşabilirsiniz. Mağaza yetkilimiz ürününüzü inceledikten sonra değişim talebinizle ilgili olumlu/olumsuz karar verebilir ya da sorunun kaynağını bulabilmek için Kalite Ekibi’ne incelemeye göndermeyi tercih edebilir. Değişiminizin onaylanması halinde ürününüzü yenisiyle ya da aynı fiyatlı başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

  Tüketici kanununa göre satın alma tarihinden itibaren 2 yıldan daha uzun süre geçmiş ürünlerde yardımcı olamadığımızı hatırlatmak isteriz.


  İnceleme, değişim ya da iade gibi işlemlerde fatura tespiti yapılması gerekmektedir. Faturanızın yanınızda olmaması yada kaybolması gibi durumlarda, ürünü aldığınız mağaza bilgisi ve faturanın kimin adına kesildiği bilgisini yetkili arkadaşlarımıza iletmeniz, fatura bilgilerinize ulaşmamız için yeterli olacaktır.


  Saygılarımızla,
  Mavi